Saveinvest Sp. z o.o.
ul. Dunin Wąsowicza 8/9
30-112 Kraków
tel.: +48 888 800 800

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
NIP: 677-239-36-00
REGON: 362746472
KRS: 0000580800

Budomax CG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Dunin Wąsowicza 8/9
30-112 Kraków
tel.: +48 536 999 533

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
NIP: 677-240-73-77
REGON: 122592718
KRS: 0000635021

Konto bankowe Alior Bank:
35 2490 0005 0000 4520 4919 7013

Dział sprzedaży

odpowiemy na twoje pytania
Aleksander Setlak
Specjalista ds. Nieruchomości
+48 600 620 700
Bartosz Antos
Dyrektor ds. Nieruchomości
+48 500 210 600
+48 888 800 800 Infolinia
pon - pt: 7.00 - 19.00
tel. +48 888 800 800

Obsługa inwestycji

do twojej dyspozycji

Patryk Wajda
Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych
+48 570 444 266
Bartłomiej Kuźniar
Koordynator Projektów Inwestycyjnych
+48 512 970 502

Saveinvest

15 lat, 600 klientów, 700 000m2 gruntów
Saveinvest od wielu lat działa na rynku inwestycji gruntowych. Nabywamy duże areały ziemi w najlepszych lokalizacjach i oferujemy naszym Klientom mniejsze działki, jako lokatę kapitału lub w celach budowlanych – pod zabudowę mieszkalną, deweloperską czy rekreacyjną.
Naszą misją jest zabezpieczanie przyszłości finansowej Klientów i spełnianie ich marzeń o posiadaniu nieruchomości w wyjątkowej lokalizacji. Bezpieczeństwo inwestycji gwarantowane jest na każdym jej etapie, o czym przekonało się już kilkuset naszych zadowolonych Klientów. Zostań jednym z nich!
Budomax CG sp. z o.o. sp.k. to podmiot powołany dla realizacji inwestycji Mielno Marina.
obserwuj nas na facebooku

Grunt to zaufanie

kilkuset zadowolonych klientów
Zaufaj polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem. Grupa Saveinvest jest właścicielem wszystkich oferowanych nieruchomości, które kupuje za własny kapitał.
Firma godna zaufania, zwłaszcza dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z zakupem działek. Kompleksowa pomoc i rzeczowe rady ułatwiają współpracę. Pracownicy uprzejmi i towarzyszący podczas załatwiania wszelkich formalności. Dzięki temu czuliśmy się pewniej i spokojniej. Wierzymy, że zakupiona działka okaże się dla nas szczęśliwa a firmie życzymy wielu równie zadowolonych klientów.
Ewa, Poznań
Dzięki firmie Saveinvest udało mi się podjąć decyzję o wyborze i zakupie działki, pozostając w tym czasie za granicą, gdzie od 10 lat pracuję. Profesjonalizm , zaangażowanie i życzliwe podejście Saveinvest pozwoliło na rozwianie moich wątpliwości, co było dla mnie szczególnie cenne, gdyż decyzje musiałem podejmować na odległość.
Andrzej, Katowice
Jako początkujący inwestor nie posiadający szerokiej wiedzy i doświadczenia w wyborze oraz sposobie zagospodarowania terenu nawiązaliśmy kontakt z firma Saveinvest. Bardzo fachowa obsługa, w pełni kompetentne osoby obsługujące nasz projekt. Wszystkie wątpliwości, niejasności zostały odpowiednio wyjaśnione lub zmienione. W pełni polecam firmę Saveinvest jako zaufaną i kompetentną w wykonywaniu swoich zadań.
Piotr, Koszalin
Pierwszy raz kupiłem działkę od firmy, a nie od osoby prywatnej i jestem bardzo mile zaskoczony. Bardzo rzeczowe wyjaśnienie wszystkich formalności prawnych związanych z kupnem, dobra lokalizacja działek, bardzo dobry kontakt. Pracownicy bardzo sympatyczni, wszystko od początku, aż do sfinalizowania przebiegło jak po sznurku 🙂 Polecam wszystkim firmę Saveinvest, a firmie życzę wielu równie zadowolonych Klientów.
Daniel, Łódź
Kupno działki to poważny krok i bardzo się cieszymy, że w trakcie poszukiwań odpowiedniego kawałka ziemi, trafiliśmy na firmę Saveinvest. Cały proces zakupu przebiegł bezproblemowo, na każdym etapie mogliśmy liczyć na fachową obsługę i pomoc. Panowie są kompetentni, profesjonalni, wyrozumiali i bardzo sympatyczni:) Szczerze polecamy każdemu zainteresowanemu firmę Saveinvest jako rzetelną i wiarygodną.
Anna, Kozy
Firma godna zaufania, cały proces sprzedaży nieruchomości okazał się prosty i szybki. Bardzo duże zaangażowanie, bezproblemowy i szybki kontakt telefoniczny i mailowy oraz kompetencje osób prowadzących firmę.
Tadeusz, Jastrzębie-Zdrój
Firma zdecydowanie godna zaufania. Przy zakupie działki automatycznie oferowana jet pomoc w zakresie przekształcenia gruntu z rolnego na budowlany. Osoby prowadzące sprzedaż reprezentują wysoką kulturę osobistą, są życzliwi i dysponują szeroką wiedzą merytoryczną.
Piotr, Kraków
Dokonaliśmy pierwszego zakupu działki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonej transakcji. Firma godna zaufania i polecenia. Człowiek czuje, że ma do czynienia z osobami odpowiedzialnymi i godnymi zaufania. Firmie życzymy wielu zadowolonych Klientów.
Katarzyna, Jaworzno
Po długich poszukiwaniach rzetelnego partnera operującego na rynku nieruchomości gruntowych zdecydowałem się na współpracę z firmą Saveinvest Sp. z o.o. i polecam każdemu, który poważnie myśli o spokojnej i profesjonalnej obsłudze.
Wojciech, Balice
Decydując się na kupno działki z firmą Saveinvest od początku byłam mile zaskoczona ich komunikatywnością, życzliwością i zaangażowaniem. Uderzyło mnie, że to jest firma na polskim rynku, która działa według zagranicznych standardów - czyli uśmiech i kompetencja, bez nachalnego narzucania swoich usług. Zadziwiające - firma, która - jak to czuję - stoi po mojej stronie. Bardzo dziękuję i polecam!
Anna, Kraków
Trzy lata temu kupiliśmy 2 działki , z zakupu oraz obsługi byliśmy bardzo zadowoleni. Teraz kupiliśmy następną działkę w miejscowości nadmorskiej. Polecamy wszystkim firmę Saveinvest.
Artur, Warszawa
Nasz znajomy zakupił działkę w firmie Saveinvest i polecił nam w/w firmę jako godnego partnera do zakupu nieruchomości. W dniu dzisiejszym zakupiliśmy działkę nad morzem, transakcja przebiegła szybko i możemy szczecie polecić firmę Saveinvest.
Monika i Paweł, Oświęcim
Pragnę podkreślić zaangażowanie firmy Saveinvest w prowadzoną transakcję. Firma wywiązała się z powierzonych zadań rzetelnie i terminowo. Mogę polecić Saveinvest, jako partnera, z którego będziecie Państwo zadowoleni!
Dariusz, Kłodawa
Kolejne działki, kolejne inwestycje - czy może być lepsza referencja niż powracający, zadowolony klient? Pozostaje tylko podziękować za indywidualne podejście i elastyczność, które wpływają na niezmienny profesjonalizm.
Bartosz, Kraków
Dzięki współpracy z firmą Saveinvest zakupiliśmy działkę nad morzem. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i szybko, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pan Bartosz Antos służył zawsze pomocą i kontakt przebiegał bezproblemowo, łącznie z kontaktem drogą internetową.
Beata i Witold, Brzeg Dolny