Luksusowe działki

2 minuty Do morza

Mielno Marina to wyjątkowy kompleks działek położonych w prestiżowej dzielnicy Mielna. Do osiedla przynależeć będzie prywatne molo z pomostem do zacumowania łodzi. Działki zostaną w pełni uzbrojone i wyposażone w przyłącza wszystkich niezbędnych mediów – wody, prądu, gazu i kanalizacji.
Drogi wewnętrzne będą wyłożone kostką brukową. Wokół jeziora poprowadzona zostanie ścieżka spacerowa, a bezpośrednio przy kompleksie wybudowane zostanie prywatne molo z promenadą spacerową i mariną do zacumowania żaglówek. To prestiżowe, kameralne i ogrodzone osiedle posiadać będzie recepcję i ochronę, a dostęp do obiektu będzie możliwy przez dwie bramy wjazdowe.
Ceny działek

Twój kawałek luksusu

Działki 180 m do plaży
2 min do plaży
2 min do plaży
W zaledwie 2 minuty
docierasz spacerem
na piękną, piaszczystą plażę
Widok na jezioro
Widok na jezioro
Ze swojego tarasu
podziwiasz widok
na spokojną taflę jeziora
Marina dla żaglówek
Marina dla żaglówek
Po wspaniałym dniu
cumujesz swoją żaglówkę
przy prywatnym pomoście
Molo spacerowe
Molo spacerowe
Beztrosko spacerujesz
po prywatnym molo
podziwiając wschodzące słońce
Sąsiedztwo lasu
Sąsiedztwo lasu
Niedalekie sąsiedztwo lasu
ukoi Twoje zmysły
i pozwoli odpocząć
Plac zabaw
Plac zabaw
Twoje pociechy mają bezpieczne miejsce
do zabawy, wspólnych spotkań i nauki od rówieśników
Obiekt chroniony
Obiekt chroniony
Ochrona obiektu zapewni
Tobie i Twojej rodzinie
poczucie bezpieczeństwa
Projekt budowlany w cenie
Projekt budowlany w cenie
W cenie otrzymujesz
projekt idealnie pasujący do działki
i do Twoich oczekiwań
Działki w trakcie przekształcenia
Działki w trakcie przekształcenia
My uzyskamy WZ dla Twojej działki,
a Ty możesz rozkoszować
się urokami mierzei
Pełne uzbrojenie
Pełne uzbrojenie
Zadbamy o to, by działki
zostały w pełni uzbrojone
w prąd, kanalizację, gaz i wodę
Spójna i elegancka zabudowa
Spójna i elegancka zabudowa
Dzięki spójnej koncepcji architektury osiedla
masz pewność, że Twój sąsiad wybuduje atrakcyjny budynek
Inwestuj i zarabiaj
Inwestuj i zarabiaj
Gdy Ty nie odpoczywasz,
Twoja działka zarabia dla Ciebie
i dla Twojej rodziny

Pokochaj Mielno

poznaj swój nowy dom

Lokalizacja na mierzei – pomiędzy morzem a jeziorem Jamno – zapewnia unikalny mikroklimat i wspaniałe widoki, a także bezpośrednią bliskość plaży i nadmorskiej promenady.
Lokalizacja

Zaufaj Saveinvest

15 lat doświadczenia
Zaufaj polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem. Grupa Saveinvest jest właścicielem wszystkich oferowanych nieruchomości, które kupuje za własny kapitał.
Kolejne działki, kolejne inwestycje - czy może być lepsza referencja niż powracający, zadowolony klient? Pozostaje tylko podziękować za indywidualne podejście i elastyczność, które wpływają na niezmienny profesjonalizm.
Bartosz, Kraków
Pragnę podkreślić zaangażowanie firmy Saveinvest w prowadzoną transakcję. Firma wywiązała się z powierzonych zadań rzetelnie i terminowo. Mogę polecić Saveinvest, jako partnera, z którego będziecie Państwo zadowoleni!
Dariusz, Kłodawa
Firma godna zaufania, zwłaszcza dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z zakupem działek. Kompleksowa pomoc i rzeczowe rady ułatwiają współpracę. Pracownicy uprzejmi i towarzyszący podczas załatwiania wszelkich formalności. Dzięki temu czuliśmy się pewniej i spokojniej. Wierzymy, że zakupiona działka okaże się dla nas szczęśliwa a firmie życzymy wielu równie zadowolonych klientów.
Ewa, Poznań
Decydując się na kupno działki z firmą Saveinvest od początku byłam mile zaskoczona ich komunikatywnością, życzliwością i zaangażowaniem. Uderzyło mnie, że to jest firma na polskim rynku, która działa według zagranicznych standardów - czyli uśmiech i kompetencja, bez nachalnego narzucania swoich usług. Zadziwiające - firma, która - jak to czuję - stoi po mojej stronie. Bardzo dziękuję i polecam!
Anna, Kraków
Po długich poszukiwaniach rzetelnego partnera operującego na rynku nieruchomości gruntowych zdecydowałem się na współpracę z firmą Saveinvest Sp. z o.o. i polecam każdemu, który poważnie myśli o spokojnej i profesjonalnej obsłudze.
Wojciech, Balice
Dokonaliśmy pierwszego zakupu działki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonej transakcji. Firma godna zaufania i polecenia. Człowiek czuje, że ma do czynienia z osobami odpowiedzialnymi i godnymi zaufania. Firmie życzymy wielu zadowolonych Klientów.
Katarzyna, Jaworzno
Firma zdecydowanie godna zaufania. Przy zakupie działki automatycznie oferowana jet pomoc w zakresie przekształcenia gruntu z rolnego na budowlany. Osoby prowadzące sprzedaż reprezentują wysoką kulturę osobistą, są życzliwi i dysponują szeroką wiedzą merytoryczną.
Piotr, Kraków
Firma godna zaufania, cały proces sprzedaży nieruchomości okazał się prosty i szybki. Bardzo duże zaangażowanie, bezproblemowy i szybki kontakt telefoniczny i mailowy oraz kompetencje osób prowadzących firmę.
Tadeusz, Jastrzębie-Zdrój
Trzy lata temu kupiliśmy 2 działki , z zakupu oraz obsługi byliśmy bardzo zadowoleni. Teraz kupiliśmy następną działkę w miejscowości nadmorskiej. Polecamy wszystkim firmę Saveinvest.
Artur, Warszawa
Kupno działki to poważny krok i bardzo się cieszymy, że w trakcie poszukiwań odpowiedniego kawałka ziemi, trafiliśmy na firmę Saveinvest. Cały proces zakupu przebiegł bezproblemowo, na każdym etapie mogliśmy liczyć na fachową obsługę i pomoc. Panowie są kompetentni, profesjonalni, wyrozumiali i bardzo sympatyczni:) Szczerze polecamy każdemu zainteresowanemu firmę Saveinvest jako rzetelną i wiarygodną.
Anna, Kozy
Pierwszy raz kupiłem działkę od firmy, a nie od osoby prywatnej i jestem bardzo mile zaskoczony. Bardzo rzeczowe wyjaśnienie wszystkich formalności prawnych związanych z kupnem, dobra lokalizacja działek, bardzo dobry kontakt. Pracownicy bardzo sympatyczni, wszystko od początku, aż do sfinalizowania przebiegło jak po sznurku 🙂 Polecam wszystkim firmę Saveinvest, a firmie życzę wielu równie zadowolonych Klientów.
Daniel, Łódź
Nasz znajomy zakupił działkę w firmie Saveinvest i polecił nam w/w firmę jako godnego partnera do zakupu nieruchomości. W dniu dzisiejszym zakupiliśmy działkę nad morzem, transakcja przebiegła szybko i możemy szczecie polecić firmę Saveinvest.
Monika i Paweł, Oświęcim
Jako początkujący inwestor nie posiadający szerokiej wiedzy i doświadczenia w wyborze oraz sposobie zagospodarowania terenu nawiązaliśmy kontakt z firma Saveinvest. Bardzo fachowa obsługa, w pełni kompetentne osoby obsługujące nasz projekt. Wszystkie wątpliwości, niejasności zostały odpowiednio wyjaśnione lub zmienione. W pełni polecam firmę Saveinvest jako zaufaną i kompetentną w wykonywaniu swoich zadań.
Piotr, Koszalin
Dzięki firmie Saveinvest udało mi się podjąć decyzję o wyborze i zakupie działki, pozostając w tym czasie za granicą, gdzie od 10 lat pracuję. Profesjonalizm , zaangażowanie i życzliwe podejście Saveinvest pozwoliło na rozwianie moich wątpliwości, co było dla mnie szczególnie cenne, gdyż decyzje musiałem podejmować na odległość.
Andrzej, Katowice
Dzięki współpracy z firmą Saveinvest zakupiliśmy działkę nad morzem. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i szybko, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pan Bartosz Antos służył zawsze pomocą i kontakt przebiegał bezproblemowo, łącznie z kontaktem drogą internetową.
Beata i Witold, Brzeg Dolny