Ile mogę zyskać? inwestycja w luksusowe działki budowlane
Z raportu "Luxury Realty Map" Poland Sotheby’s International Realty wynika, że od 2012 r. do 2016 r. wartość polskiego rynku nieruchomości luksusowych wzrosła o ponad 40 %. Grunty rolne natomiast w ciągu ostatnich 12 lat zyskały na wartości 617%. Ziemia jest jednym z najtrwalszych dóbr. W dobie niskich stóp procentowych i zmiennej sytuacji na światowych giełdach, jest to pewna, stabilna i zyskowna forma inwestowania i jeden z najlepszych sposobów zabezpieczenia przyszłości.

Mielno jest jednym z najczęściej odwiedzanych nadmorskich kurortów. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego pod względem liczby turystów wyprzedza tak rozpoznawalne miejscowości, jak Sopot czy Świnoujście. Dzięki temu można liczyć zarówno na satysfakcjonujące zyski z wynajmu, jak i na znaczny wzrost wartości zakupionej działki.

1. Kupujesz działkę
Pomożemy Ci wybrać działkę odpowiednią do Twoich potrzeb. W ofercie posiadamy grunty pozwalające na postawienie budynku składającego się z 4 apartamentów po 54 m2, a także mniejsze - pozwalające na wzniesienie jednego domu wakacyjnego o powierzchni 73 m2. Na wszystkie działki należy uzyskać ostateczne pozwolenie na budowę, dzięki czemu możesz dopasować jeszcze projekt do własnych potrzeb.
Mała działka
  • powierzchnia działek już od 300m2
  • idealna pod 2 apartamenty lub domek na wynajem
  • kształt działki zbliżony do kwadratu
Duża działka
  • z frontowym widokiem na jezioro Jamno
  • idealna pod budowę 4 apartamentów
  • unikatowa lokalizacja
Sprawdź ceny działek
Uzbrojenie działki
Działki będą posiadały przyłącza wszystkich niezbędnych mediów – prądu, wody, gazu i kanalizacji. Nakłady inwestycyjne związane z doprowadzeniem mediów do każdej z działek oraz utwardzeniem kostką brukową drogi wewnętrznej zostaną podzielone pomiędzy wszystkich właścicieli.
Projekt budynku w cenie działki
Otrzymujesz projekt budynku idealnie pasujący do zakupionej działki i zgodny z Twoimi oczekiwaniami oraz potrzebami.
Projekt i wizualizacje wnętrz
Przygotowaliśmy dla Ciebie wizualizacje wnętrz w kilku wersjach, wraz z rzutem z góry. Twój nowy dom czeka na Twoje nowe pomysły!
Wybierz działkę
2. Firma buduje
Nie musisz osobiście angażować się w budowę domu lub mieszkań. Powierzysz ją sprawdzonemu wykonawcy, który terminowo zrealizuje prace budowlane i kompleksowo zajmie się realizacją inwestycji.
Pozwolenie na budowę
Pozwolenie na budowę uzyskuje SAM Architekci - pracownia projektowa z Koszalina. Może dostosować projekt do Twoich wymagań i załatwi wszystkie formalności.
Wykonawca z doświadczeniem
Budowę możesz powierzyć firmie budowlanej PPHUiB "Gral" Aleksander Gruszecki - profesjonalnemu wykonawcy z Koszalina z 20-letnim doświadczeniem, dzięki czemu nie musisz na bieżąco doglądać postępów prac.
poznaj szczegóły
3. Operator zarządza
Jeśli zdecydujesz się na wynajem wybudowanej nieruchomości, zarządzanie możesz powierzyć doświadczonemu operatorowi Multimare Investment Sp. z o.o. (marka hoteli i apartamentów Baltin), który w Twoim imieniu zajmie się kompleksowo organizacją całego procesu – prowadzeniem recepcji, utrzymaniem czystości i bieżącą obsługą gości.
dowiedz się więcej o operatorze
Przykładowa umowa
Zobacz wzór umowy zawieranej z operatorem odpowiedzialnym za zarządzanie wynajmem Twojej nieruchomości.
Kalkulacja
Twoja nieruchomość zarabia dla Ciebie! Sprawdź, ile możesz zyskać wynajmując ją w czasie, kiedy Ty sam z niej nie korzystasz.
poznaj szczegóły
4. Zarabiasz!
Powierzając swoją nieruchomość doświadczonemu operatorowi, czerpiesz zyski z wynajmu nie musząc angażować swojego czasu i uwagi. Dodatkowo wartość gruntu i zabudowań z roku na rok rośnie, co oznacza, że w przyszłości możesz zbyć je z dużym zyskiem. Nie czekaj! Zacznij już dziś zarabiać na Twojej luksusowej nieruchomości!
Mała działka
DOM WAKACYJNY
0 %
STOPA RENTOWNOŚCI*
0
ZYSKU W SKALI ROKU*
2x 0
KOSZT WYNAJMU W SEZONIE*
Duża działka
4 APARTAMENTY WAKACYJNE
0 %
STOPA RENTOWNOŚCI*
0
ZYSKU W CIĄGU ROKU*
4x 0
KOSZT WYNAJMU W SEZONIE*
* Dane operatora zarządzającego pokojami hotelowymi i apartamentami Baltin. Wszystkie przedstawione parametry, wizualizacje i możliwości inwestycyjne stanowią wyłącznie wartości szacunkowe. Nie mogą zatem stanowić podstaw do formułowania w stosunku do Saveinvest Sp. z o.o. jakichkolwiek roszczeń.
Wybierz działkę